Home

keverék küszöbén cement üveg tál ezüsttel aukció Belváros függőleges Lépcsőház

0O997 Régi ezüst peremes üveg kínáló tál (meghosszabbítva: 3264813749) -  Vatera.hu

Piactér | axioart.com
Piactér | axioart.com

VARDAGEN Tál, átlátszó üveg, 26 cm - IKEA

Kék üveg tál, kínáló (meghosszabbítva: 3291850985) - Vatera.hu

Kristály üveg tálka (20/d) - Üveg | Galéria Savaria online piactér -  Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Nagy mély üveg salátás vagy keverő tál hibátlan 30x18cm. - Üveg | Galéria  Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas  felületen!

1L761 Régi fújt üveg tányér mélytányér 23 cm (meghosszabbítva: 3264093989)  - Vatera.hu

Villás Galéria
Villás Galéria

Kék kis méretű üveg tálka - Üveg | Galéria Savaria online piactér -  Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!

Piactér | axioart.com
Piactér | axioart.com

Orrefors "Corona" szignált sorszámozott színtelen üveg tál 20. század  második fele

1F521 Nagyméretű üveg kínáló tál asztalközép keverő tál - Asztalközepek,  kínálók

Moser 14 darabos csiszolt art deco pohár és tál készlet 20. század első fele

Ajka jelzett gyártói etikettel ellátott csiszolt üveg tál 20. század  második fele 25 cm

Piactér | axioart.com
Piactér | axioart.com

Moser 7 darabos csiszolt art deco tál készlet 20. század első fele

Murano jelzett art deco üveg tál 20. század első fele

1J933 Régi üveg tál asztalközép kínáló tál tálca 2 darab - Asztalközepek,  kínálók

Loetz osztrák art deco üveg tál 1930 körül 29 cm

Villás Galéria
Villás Galéria

Gyönyörű antik üveg talpas asztalközép, kínáló tál, gyümölcstál

Moser art deco csiszolt színtelen ovális üveg tál 1930

Üveg tál - Vatera.hu
Üveg tál - Vatera.hu

Cseh üveg tál 2 kg 20*35 cm - Üveg | Galéria Savaria online piactér -  Vásároljon vagy hirdessen megbízható, színvonalas felületen!